Arta Elezaj me veshje dhe stoli në vlerë mbi 147 mijë euro në paraqitjen nga Dubai


Arta Elezaj është një personazh mjaft i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shpesh me paraqitje provokuese të cilat ngacmojnë imagjinatën e fansave.

Javë më parë, bukuroshja me prejardhje nga Klina kishte publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, të realizuar gjatë pushimeve të fillim vitit në Dubai.

Baby Boo