Arrestohet tetovari, gjatë kontrollit i gjendet thikë, shkop hekur dhe shkop bejsbolli


Me datë 24.02.2024 në ora 23:00 në fshatin Zhelinë të Tetovës, zyrtarë policorë nga SPB Tetovë kanë arrestuar E.I.(29) nga Tetova pasi gjatë kontrollit në automjetin e tij të pasagjerëve “Volkswagen Golf” me targa të Tetovës i kanë gjetur dhe i kanë konfiskuar një thikë një shkop hekuri dhe një shkop bejsbolli. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një dorëzim përkatës.Pa Censurë

Baby Boo