Arr*estohet një person në Gjakovë, ja për çka akuzohet

ilustrim

Është arr*estuar një person në Gjakovë pasi i njëjti dyshohet se ditë më parë ka kanosur një të mitur.
Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës thuhet se personi në fjalë është arrestuar nën dyshimin se ditë më parë me forcë kishte futur në veturë viktimën e mitur dhe e kishte kanosur.
Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Baby Boo