Arrestohet 42-vjeçari nga Gërçeci i Shkupit, i gjendet pluhur i bardhë


Me datë 09.12.2023 në ora 20:15 në fshatin Gërçec, Shkup, zyrtarë policorë nga Njësiti policor për intervenim në SPB Shkup, e kanë privuar nga liria M.L.(42) nga Shkupi, pasi i është gjetur dhe i është konfiskuar lëndë pluhuri e bardhë. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një dorëzim përkatës.

Baby Boo