Arre*stohen tre persona në Shkup

MPB njofton se sot rreth orës 13:00 në Vodno, zyrtarët policorë të SPB Shkup kanë arre*stuar tre persona.
Siç njoftojnë nga MPB, të tre janë nga Shkupi, ndërsa janë kapur duke kryer veprën penale “vje*dhje e rëndë” në një makinë “Volkswagen Polo” me targa bullgare.

“Gjatë kontrollit tek ata janë gjetur lëndët e vje*dhura, ndërsa tek njëri është gjetur edhe bllokator”.
“D.D (33), F.D (27) dhe E.N (17) janë dërguar në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tyre do të dorëzohet kallëzim penale adekuat”, thonë nga MPB

Baby Boo