Arr*estohen dy persona nga Gostivari, kapen me mar*ihuanë

Mbrëmjen e djeshme (13-korrik) rreth orës 23:45, në rrugën ,,Pitarnica“ në Gostivar, pjestarët e policisë të SPB Tetovë- Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, kanë privuar nga liria personat P.M. (34) dhe B.A. (38) të dy nga Gostivari, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre është gjetë mar*ihuanë. Çështja është duke u sqaruar dhe dokumentuar dhe kundër tyre do të pasoj parashtresë adekuate.

Baby Boo