Arrestohen dy persona në Gjevgjeli, ja për çka akuzohen (FOTO)


Policët e Sektorit të Punëve të Brendshme të Gjevgjelisë dje pasdite në ora 15:00 e kanë privuar nga liria A.K. (46) dhe J.R. (43), të dy nga Gjevgjelia.

“Gjatë kontrollit të mjetit motorik të pasagjerëve “Audi” me targa të Gjevgjelisë, i drejtuar nga A.K., janë gjetur 27 pako me heroinë, ndërsa gjatë kontrollit të J.R., i cili ishte pasagjer në automjet, është gjetur amfetaminë”, thonë nga MPB.

Baby Boo