Arrestohen 2 persona nga Prilepi

ilustrim

Dje (23 nëntor) rreth orës 20:00 në rrugën “Dushko Popoviq” në Gostivar, zyrtarë policorë të SPB Tetovë – DPB Gostivar kanë privuar nga liria personat E.Q.(27) dhe A.R.(47), të dy nga Prilepi, të cilët disa ditë më parë ka marrë në mënyrë të paligjshme një pajisje saldimi dhe më pas e ka shitur. Rasti është duke u dokumentuar dhe ndaj tyre do të vijojë kallëzimipërkatës.

Baby Boo