Arjanit Hoxha: “Dikush t’i thotë Qeverisë dhe Komisionit rregullator “ta ndalin dorën” se na morën në qafë”


Zëvendës kryetari i Lëvizjes BESA, Arjanit Hoxha ka shprehur pakënaqësitë e tij në një postim në Facebook për situatën në vend, shkruan Pa Censurë. Ai tha se nëse dikush ka mundësi t’i thotë Qeverisë dhe Komisionit rregullator “ta ndalin dorën” se na morën në qafë. Hoxha tha se pasojat e gjithë këtyre dështimeve dhe veprime të pa matura po i paguan populli.

Për më pak se një javë arrin 50% shtrenjtimi i naftës, por normalisht këta për luftën në Ukrainë kanë patur informata po për dëmin që i shkaktojnë shtetit dhe qytetarëve nuk kanë asnjëherë informata, shtoi Hoxha më tutje./Pa Censurë/
Postimi i plotë i Hoxhës: