Ardit Gjebrea infektohet me coronavirus, kjo është gjendja shëndetësore e tij

Moderator i njohur Ardit Gjebrea është infektuar me virusin Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vet ai përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”. Ai shkruan se është dita e dytë sot dhe ka vetëm pak temperaturë.

Baby Boo

“Dita e dytë pozitiv. Nuk po obobo hem me temperaturë jo shumë të lartë. E c’mudn të bëjë njeriu i mbyllur në shtëpi? Mnedon gjithmonë për punën dhe në fakt me gjithë vështirësitë që na përballi koha na zhvilloi instiktin e gjetjes së alternativës që në këtë rast do të thotë. E diela shqiptare do të zhvillohet të dielën, sigurisht bashkë por nga shtëpia” , ka shkruar ai.