Ardian Bujupi vjen së shpejti me një bashkëpunim me këtë artist

Ardiani ka zbuluar detajet e këngës së re.
Këngëtari Ardian Bujupi nuk e ka ndërmend të ndalet së punuari projekte të reja muzikore.
Pak ditë pasi solli mini-albumin e ri, Ardiani zbuloi detaje rreth këngëve të reja që i sjell gjatë kësaj sezone.

Baby Boo

Përmes postimit të fundit, ai njoftoi se kënga e tij e re është në bashkëpunim me Dystinct dhe lansohet shumë shpejt.
“Së shpejti @dystinct1 dhe unë 🌍🌎🌏”m shkruan Bujupi.
Ndër projektet e albumit të tij të fundit që u shoqërua edhe me videoklip është “Peligrosa”, e cila numëron mbi dy milionë klikime.

https://www.instagram.com/p/CP85-cNl4gW/?utm_source=ig_embed&ig_rid=7494b624-31d4-4374-928d-25ec3b4a4136

Restorant Lumare