Arben Gashi dhe familja e tij infektohen nga koronavirusi


Shefi i Grupit Parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Arben Gashi është infektuar me koronavirus bashlë me familjen e tij, raporton Gazeta Sinjali.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai, përmes një postimi në Facebook, ku ka treg

“Të nderum miq, me simptoma të lehta si kokëdhembje e temperaturë, dje shkova të testohem në repartin e Infektives. Unë dhe familja ime dje rezultuam pozitiv me COVID-19, dhe për pasojë, do të jemi në izolim shtepiak dyjavor. Faleminderit!”, ka shkruar Gashi.

Baby Boo