Apple prezanton iPhone13, me shumë risi dhe çmime speciale (VIDEO)


Apple, në konferencën e përvitshme të prezantimit të pajisjeve të reja teknologjike, ka bërë publik për here të parë iPhone 13 dhe 13 mini.

iPhone 13 dhe iPhone 13 mini kanë një pamje të re me një sistem me dy kamera, të cilat janë rregulluar në mënyrë diagonale.
Telefonat inteligjentë vijnë në pesë ngjyra të reja: rozë, blu, të zezë, të bardhë dhe të kuqe.