fbpx

Anita Latifi: Më vjen keq për numrin 5. Një numër i bukur triko i një njeriu të keq

Gjesti i komentatorit shqiptar në TVM2, Mustafa Ademi për mospërfilljen e emrit të Stojançe Stoilovit, është komentuar shumë nëpër rrjetet sociale.

Pas reagimeve të shumë figurave publike për rastin në fjalë, e fundit që ka reaguar lidhur me këtë gjest është edhe Anita Latifi.

Përmes një statusi në rrjetin social Facebook, Latifi ka mbrojtur gjestin e komentatorit Mustafa Ademi që sipas saj pasiqë lojtari ka injoruar gjuhën shqipe duhet të jetë dikush që ti tregojë se ku dhe me kë është duke jetuar./Pa Censurë/

Përmbajtjet që i merr PaCensurë nga burime tjera nuk i nënshtrohen licencës Creative Commons 1.0, e cila përndryshe është e zakonshme, për përmbajtjet të cilat i plason kjo platformë mediatike. Ju lutemi, konsultohuni me buruesit për marrje të përmbajtjeve të tilla.

Pa Censurë botohet në www.pacensure.com dhe mund të merren në tërësi, sipas licencës Creative Commons 4.0.