Angli-Belgjikë, dalin formacionet zyrtare. Luhet për vendin e parë në grup


Në “Kaliningrad Stadium” do të zhvillohet ndeshja e fundit e Grupit G mes Anglisë dhe Belgjikës, shkruan Syri.net.

Dy ekipet e kanë siguruar kualifikimin dhe kjo përballje do të vendosë vendin e parë në grup.

Kjo sfidë do të zhvillohet në orën 20:00 dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare.

 

Image

Baby Boo