Ali Ahmeti sot takon Filip Rikerin

Sot,më 4 mars 2019, Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali Ahmeti, do të realizon takim pune me Ambasadorin Filip Riker, ish ambasador amerikan në Maqedoninë e Veriut, këshilltar civil dhe politik i komandantit të Komandës Evropiane të Forcave Ushtarake të SHBA-së dhe ndihmës sekretar i ardhshëm shtetëror amerikan për Çështje Evropiane dhe Euroaziatike, sot për vizitë në Shkup.

Baby Boo

Takimi mbahet në Ambasadën e Shteteve të Bashkuara të Аmerikës në Shkup me fillim në ora 12:00