Albina Kelmendi pranon se i është nënshtruar kësaj ndërhyrje estetike (FOTO)


Këngëtarja Albina Kelmendi e njohur për zërin unik dhe këngët e shumta të cilat i ka publikuar, së fundmi ka qenë në media rozë për lidhjen e saj me Valon Vataj. Por, në një përgjigje për ndjekësit në Instagram, ajo ka zbuluar edhe diçka tjetër.

“Sa operacione ke bërë”, është pyetur Albina. N dërkaq, pa hezitim këngëtarja ka pranuar se i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjike në hundë. “Veq hunden e kom bo, se qaq kom pas nevoje”, ka shkruar tutje ajo.
Tutje, ajo ka njoftuar se së shpejti do të publikohet projekti i ri muzikor,
“Pa mu” është e fundit nga Albina.