Albin Kurti dhe Vjosa Osmani bëjnë homazhe te varri i Rugovës

U.d e presidentit, Vjosa Osmani dhe kreu i LVV-së, Albin Kurti kanë bërë homazhe te varri i presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugovës.
Osmani dhe Kurti kanë shkuar në nderime te varri i Rugovës në 13-vjetorin e shpalljes së Kosovës shtet i pavarur.
Gjatë ditës, Osmani dhe Kurti do të jenë bashkë edhe në disa aktivitete të tjera.

Baby Boo