Aktorja e njohur martohet me një grua, tregon dhuratën që mori (VIDEO)

Niecy Nash po shijon momente nga dasma e saj.
Gjatë intervistës në “Watch What Happens Live” me Andy Cohen, 51 vjeçarja pa reagimet e miqve të saj pas martesës më Jessica Betts.

Baby Boo

Ajo u pyet se çfarë dhuratë ka marrë nga martesa, dhe nuk hezitoi të përgjigjej.
“Kam marrë një nga gjërat e mija të preferuara. Një batanije të bukur me lesh” tha ajo.
Ajo zbuloi se kurrë nuk kishte qenë me një grua para se të fillonte lidhjen e saj me Jessica .

Restorant Lumare