Aktori i njohur tregon se mbrëmë Vokrri e ka pyetur diçka, kjo ishte biseda e tyre

Mëngjesin e sotëm ndërroi jetë legjenda e futbollit shqiptar, Fadil Vokrri, i cili nuk kishte arritur të përballonte sulmin në zemër.
Përveç krerëve të shtetit, sport dashësve, kanë qenë të shumtë ata që kanë reaguar pas këtij lajmi të hidhur.

Baby Boo

Në mesin e tyre dhe aktori i njohur, Ilir Tafa, njëherit dhe njëri nga miqt e Fadil Vokrrit i cili ka reaguar përmes llogarisë së tij në Facebook, ku ka treguar dhe kontaktin e fundit me Vokrrin.

“Lamtumire Miku dhe Bashkepuntori im Fadil.(Mbreme kur folum ne tel me pyte si e kam Sarajeven ,une sote po te pergjigjem edhe Sarajeva ka sote dhimbje per ty)Faleminderit per ate qe i dhe Kosoves.

Emri yt do te jetoj sa te jete Kosova” ka shkruar Tafa.