Aksidentohet vajza e këshilltarit të Ramush Haradinajt

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në aksin rrugor Milor-Rrëshen. Në atë aksident ka qenë e përfshirë vajza e Erolld Belegut i cili është këshilltar i kryeministrit në largim Ramush Haradinajt.

Baby Shop Charli

Gjendja shëndetësore e vajzës së Erolldit, Teas, është jashtë rrezikut për jetën. Ajo ka lënduar gjurin e njërës këmbë. Lëndime të tjera Tea ka treguar se nuk ka pasur.

Detaje për gjendjen e saj shëndetësore ka dhënë vet Tea. Në rrjetin social Instagram, ajo ka postuar fotografi nga vendi i ngjarjes.

Tea si dhe një vajzë tjetër që gjendej në veturë me të, janë kuruar në njërin nga spitalet e Shqipërisë. Gjendja shëndetësore sipas mjekëve atje, për të dy vajza është jashtë rrezkut për jetën.

Restorant Burimi  3- Vertok
Sigma Doors