Aksidenti ne Llaskarcë, policia ndalon 6 persona

Lidhur me aksidentin e 13 shkurtit që ndodhi në autostradën Shkup-Tetovë, në afërsi të fshatit Llaskarcë me ç’rastë 15 persona humbën jetën dhe shumë të tjerë mbetën të lënduar, policia ka ndaluar 6 persona. Alsat jozyrtarisht mëson se në mesin e të ndaluarve janë edhe vozitësi i autobusit si dhe pronari i Durmo Turs. Lidhur me detajet rreth rastit ne fjalë Prokuroria Publike sot në ora 10:30 do të mbajë një konferencë për shtyp.

Baby Boo