Ak*sident trafiku në Manastir, lëndohet rëndë një person

Me 09.05.2021 në ora 16.32 është lajmuar se në Manastir, në udhëkryqin nga rrugët “Partizani” dhe rrugës “Studenti”, ka ndodhur një ak*sident trafiku midis motoçikletës “dukati multistrada” me targa nga Shkupi, e drejtuar nga Z.V.(50) nga Manastiri dhe veturës së tipit “shkoda oktavia” me targa nga Manastiri, e drejtuar nga N.N.(39) nga Manastiri.

Baby Boo

Në ak*sident, drejtuesi i motoçikletës është lënduar rëndë, lëndime këto të konstatuara në Spitalin Klinik në Manastir. Kontroll në vendngjarje ka kryer ekipi i SPB Manastir.