Aksident në Tetovë ndërmjet veturës së policisë dhe një veture tjetër, një person dërgohet në spital


Më datë 20.02.2024 në ora 07:50 në MPB Tetovë është raportuar se në kryqëzimin e rrugës “Savo Tasevski” dhe rrugës “195” në lagjen Drenovec në Tetovë, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një “dacia. automjet pasagjerësh “Dacia Duster”, në pronësi të MPB-së, i drejtuar nga V.S.(50) nga fshati Sellarcë e Poshmte-Tetova dhe mjeti udhëtar “Volkswagen Golf” me shenja regjistrimi tetovare, i drejtuar nga Z.S.(33) nga Tetova. Z.S. në aksident ka pësuar lëndime trupore, të konstatuara në Spitalin klinik të Tetovës, ndërsa kontroll është kryer nga ekipi inspektues nga SPB Tetovë. Pa Censurë

Baby Boo