Aksident në fshatin Leshkë, ka të lënduar

Sapo ka ndodhur një aksident në rrugën Tetovë-Jazhincë afër fshatit Leshkë.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura dhe nga i njëjti kanë ngelur të lënduar 3 persona.

Policia ka dalë në vend ngjarje për të hetuar detajet./PaCensurë

Lajmi në përditësim

Baby Boo