Aksident komunikacioni në Gostivar, raportohet një i vdekur (Foto)


Një i ri nga Gostivari raportohet të jetë i vdekur pas një aksidenti në komunikacion, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Sipas TV Globit, 25-vjeçari H.A nga fshati Zdunjë të Gostivarit ka humbur jetën në vend ngjarje pas përplasjes me një traktor.

Policia ka dal në vendngjarje për të kryer këqyrjen e vendit të ngjarjes dhe për të zbardhur shkaqet e aksidentit./Telegrafi/

Baby Boo