Aksident i rëndë trafiku në Shkup (FOTO)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur këtë mbrëmje në bulevardin “Aradhet e Partizanëve” në lagjen Vllahe.
Sipas informacioneve të para jozyrtare edhe nga ajo që mund të vërehet nga fotografitë në aksident janë dëmtuar më tepër makina.

Baby Boo

Në aksidentin janë përfshirë tre makina. Në vendngjarje menjëherë kanë reaguar ekipe të ndihmës së shpejtë, njësitit të zjarrfikësve dhe policisë.
Pritet që policia të del me raport zyrtar për aksidentin.