Aksident i rëndë në Shkup, një i vdekur (FOTO)


Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur afër hotel Kontinentalit në Shkup. Ekipe mjekësore dhe policore kanë bllokuar vendin, ndërsa shihet një viktimë në mes të rrugës.

Një veturë e tipi Opel Astra ka shkaktuar aksidentin tragjik.

Baby Boo