Aksident i rëndë në Shkup, ka të lënduar (FOTO)


Vetura u përplas me dy automjete të ngarkuara rreth orës 10 në Bulevardin Boris Trajkovski në Shkup.

Dy persona kanë marrë lëndime në fatkeqësinë, dhe janë dërguar në spitalin e qytetit “Shën Naumi i Ohrit”, transmeton MPB.