Aksident i rëndë në Shkup, disa të lënduar


Katër persona janë lënduar në një aksident në Shkup, mes tyre dy janë fëmijë.

Aksidenti ndodhi mbrëmë vonë në rrugën Hristi Batanxhiev në Shkup. Në aksident u përplas një Pasat e drejtuar nga 30 vjeçari D.T. dhe një Golf drejtuar nga 37 vjeçari I.B. që të dy nga Shkupi, informon MPB.

Në aksident lëndime të rënda pësuan bashkeudhetarët e Golfit,G.B 35 dhe I.B. të konstatuara në spitalin “Nënë Tereza” në Shkup. Policia po heton rastin.

Baby Boo