Aksident i rëndë në f.Rashçe, autobusi godet trenin (Foto)


Sot në Rashçe ka ndodhur një aksident i rëndë , ku është përplasur autobusi me numër 11 me trenin.

Momentalisht rruga është e pakalueshme dhe policia është në vend ngjarje.Nuk ka informacion për ndonjë të lënduar./derveni. info

Baby Boo