Ahmeti hedh poshtë zërat se Lika është autonom në vendimmarrje

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti në emisionin ‘Rruga drejt…’në TV Alsat-M ka mohuar zërat se zëvendës kryeministri Hazbi Lika është autonom në vendimmarrje.

Sipas Ahmetit politikat i bën BDI dhe përgjegjësia është kolegjiale ndërsa përgjegjësia është e përgjithshme para trupave të BDI-së.

Baby Boo