Adriana Matoshi zbulon surprizën që i bëri Keith për ditëlindjen e 41-të


Aktorja Adriana Matoshi, tani edhe kandidate për deputete, ditën e premte festoi ditëlindjen e 41-të.
Ajo së fundmi zbuloi surprizën që i bëri i dashuri i saj, futbollisti afrikan, Keith Groeneveld, edhe pse ndodhen larg njëri-tjetrit.

“Faleminderit dashuria ime, edhe pse jemi me kilometra larg, ti prapë gjen mënyrën për të më bërë të lumtur”, shkruan aktorja, krahas fotos me 41 trëndafila të kuq.
Bashkë me trëndafila, aktorja pranoi edhe një letër romantike.

Një letër nga Keith:
Gëzuar ditëlindjen shpirt
Së pari dua të falënderoj Zotin që ju dha edhe një vit jetë. Do të doja të isha atje me ju, për të festuar ditëlindjen tënde në një mënyrë që nuk e keni bërë më parë.

41 trëndafila për gjithë këto vite ju keni qenë një bekim në këtë tokë.
Të gjitha këto do t’ju bëjnë të mendoni për verën që kemi kaluar së bashku në izolim.

Më besoni, ne do të kemi më shumë gjëra argëtuese dhe më shumë kujtime të lumtura për t’i shikuar më pas.
Shijoje ditën loçka.

https://www.instagram.com/p/CK9XMhihtvh/?utm_source=ig_web_copy_link

Baby Boo