Adriana Matoshi pozon me plot stil, partneri i shpreh dashurinë edhe në komente

Lidhja e saj e re vetëm se po shkon dhe po bëhet serioze.Aktorja njëherësh edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka publikuar imazhe të reja në rrjete sociale.
E veshur me një fustan me ngjyrë kafe përzier me të zezë ajo po dukej shumë bukur derisa këtë e treguan edhe komentuesit.

Baby Boo Tinex

Partneri i aktores i ka shprehur dashurinë edhe në koment duke i shkruar se e dashuron dhe se po duket bukur.
“Të dua bukuroshe”, ka shkruar Keith.

Restorant Lumare