Adelina Thaçi tregon gjendjen shëndetesore pas rezultatit pozitiv me Covid-19 (VIDEO)

Një ditë pasi doli pozitive me Covid-19, këngëtarja e njohur Adelina Thaçi, ka folur për gjendjen e saj shëndetësore në emisionin “#Gjesi” në T7.

Baby Boo

Ajo ka thënë se është mirë, por se tash e tutje do ta ndal telefonin dhe nuk do të jetë e qasshme për të tjerët, duke thënë se nuk është periudhë e lehtë.

Ajo është shprehur shumë e revoltuar dhe ishte e ashpër ndaj atyre që thonë se virusi nuk ekziston.
Intervistën e plotë mund ta ndiqni më poshtë: