Adelina Tahiri vjen me një mesazh për vajzat


Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri shpesh herë vendoset në fokus të mediave. Ndonëse nuk është aktive me prurjet e këngëve të reja, Adelina nuk i lë anash postimet në rrjete sociale. Së fundmi përmes disa InstaStory, Tahiri pati një mesazh për të gjitha vajzat.

“Duaje veten”, shkroi ajo krahas videove ku këshillonte vajzat që të ndihen të lira në paraqitjet e tyre dhe të largojnë komplekset. Theksojmë që artistja njihet për jetën e saj luksoze dhe veshjet ekstravagante.

Baby Boo