Aneta Beri bukuroshja shqiptare që i bën meshkujt ta lusin me lot

Ashtu siç di gjithmonë të paraqitet ekstravagante dhe tërheqëse, nuk munguan as këtë herë pozar mahnitëse nga modelja shqiptare.
Bëhet fjalë për, Aneta Beri, 19 vjeçarja e cila arriti majat e suksesit në botën e modelingut me fizikun e saj përfekt.

Baby Boo

Aneta jeton dhe vepron me familjen e saj në kryeqytetin e Anglisë në Londër.

Së fundmi ajo ka postuar disa fotografi që ‘çmendi’ rrjetin me linjat trupore që ka theksuar veshur në një një maic të shkurtër dhe pa të brendshme dhe një palë gjinse të ashtuquajtura ‘shizerka’.

As këtë herë nuk i munguan komentet pozitive, e cila sërish goditi qendrën e vëmendjes. Ndryshe, Aneta ka mbi 165 mijë ndjekës në Instagram.