AAK e lë arkivolin, vendos pankarta për të pagjeturit në seancë

Deputetët e AAK-së, kanë vendosur edhe disa pankarta me “Serbia nuk kalon”, para foltores së Kuvendit të Kosovës, gjatë kohës sa po mbante fjalim ministrja e Ekonomisë, Rozeta Hajdari.

Baby Boo

“Serbia nuk kalon”, shkruan në pankartat që kanë vendosur deputetet e AAK-së, Time Kadrijaj dhe Teuta Haxhiu.