A vjen në punë Hazbi Lika?! Përgjigjet Bujar Osmani!


Në emisionin Click Plus në Tv21 sonte i ftuar ka qenë zëvendës kryeministri për Çështje Europiane, Bujar Osmani.

Në një pyetje të parashtuar nga gazetari Aliu për Hazbi Likën se a është duke shkuar në punë, Osmani u përgjigj se nuk jam ai që mbajë evidencë se kush vjen dhe kush shkon nga puna, transmeton Pa Censurë.

“Disa herë vjen por disa herë nuk vjen. Secili prej nesh nganjëher kemi obligime tjera dhe mund që të mungojmë në ndonjë mbledhje të Qeverisë, por megjithatë un nuk jam ai që mbajë evidencë se kush vjen në punë dhe kush jo” ka deklaruar Osmani./Pa Censurë/

https://www.facebook.com/673190229477851/posts/1439912172805649/

Baby Boo