A është kjo Ledjana e “Përputhen” a po na bëjnë sytë?

Ledjana Prenga është njëra nga konkurrentet më të zj*arrta të emisionit ‘Përputhen’.
Ajo dhe Mevlani ishin rrugës për tu bërë çift, por në një moment gjithccka ndryshoi dhe simpatia e tyre mori fund.

Baby Boo

Në anën tjetër Ledjana po shijon famën, e po merrë vëmendje ccdo ditë me postimet e saj.
Së fundmi ajo është transformuar në një biondinë por që po duket krejt ndryshe.

Shikojeni.