A e keni ditur që moderatorja e Përputhen ishte pjesë e këtij videoklipi?

Bora Zemani është sot një nga moderatoret më të dashura të publikut shqiptar. Aktualisht është duke e udhëhequr emisionin “Për’puthen”, ajo është në qendër të vëmendjes duke fituar shumë ndjekës në rrjete sociale.

Baby Boo

Mirëpo, Bora ka qënë që shumë vite pjese e ekraneve televizive, por gjithashtu ajo ka marrë pjesë në videoklipin e Ermal Mamaqit dhe Dr.Florit të titulluar “Do të vi të dielën?”.

Kjo këngë është publikuar para 7 viteve dhe ajo shfaqet brune dhe pak ndryshime nga ajo që shohim sot në ekran.

Moderatorja bukuroshe është prej dy vitesh në lidhje dashurie me Donald Veshajn.