A e dinit sa njerëz e ndjekin vajzën e Mozzikut dhe Loredanës?

Hana është fëmija i parë i reperëve të njohur Mozzik dhe Loredana, të cilët së shpejti do të bëhen prindër për herë të dytë.
Gjatë kësaj kohe, e vogla ka pasur vëmendje maksimale nga prindërit, fansat e tyre dhe media.

Baby Boo

Simpatikja e vogël ka edhe faqen e saj në rrjetin social Instagram me emrin Hana Aliu, ku numëron rreth 400 mijë ndjekës.