6 vjeçarja që u rra*h nga i ati në gjendje të rëndë, por dyshohet edhe për ab*uzim se*ksual

Një fëmijë vetëm 6 vjeçe nga Kamz, të cilën e shtruan në spital pas një rr*ahjeje të ash*për nga baba i saj, mësohet se është në gjendje të rëndë.
Babai 27 vjeç me iniciale R.K u arre*stua nga Policia, pasi mjekët zbuluan gjurmënt e dhu*nës në trupin e vajzës së mitur. Ai tha se fëmija e bezdiste kur ata ishin vetëm dhe e shoqja ishte në punë.
Ndërkohë mësohet se ka dyshime që fëmija jo vetëm të jetë rrahur, por edhe të jetë zbuauar nga i ati, ndaj kanë nisur kontrolle të tjera mjekësore mbi trupin e së voglës.

Baby Boo

Kallëzimin në Polici e ka bërë nëna e fëmijës, që tashmë po qëndron afër të voglës që ka pësuar këtë traumë.
Policia e Tiranës njoftoi paraprakisht se: “Nga specialistët për Hetimin e Kr*imit në Komisariatin e Policisë Nr.5 u bë arr*estimi në flagrancë i shtetasit R. K, 27 vjeç, pasi dyshohet se ka ushtruar dhu*në ndaj vajzës së tij së mitur, e cila ndodhet në spital, për ndihmë mjekësore”, thuhet në njoftimin zyrtar.