Në Prishtinë organizohet “Miss Gay Kosova 2018”

Sonte që nga ora 19:30 në hapësirat e Hotel Grandit në kryeqytet po zhvillohet eventi “Fashion Leonard Kika Show”, e organizuar nga Leonard Kika.

Burime të Indeksonline bëjnë me dije se do organizohet “Miss Gay Kosova 2018”, që i kushtohet dhe organizohet për komunitetin LGBT.

Me të mësuar për këtë event, njësia policore ka dalë në vend ngjarje për të kontrolluar vendin.

Sipas të njëjtave burime për momentin të pranishëm janë rreth 15-të persona dhe gjithçka është nën kontroll. /Indeksonline/

Baby Boo