E ngacmoi në Instagram burri i moshuar, vajza e Niko Peleshit i bën namin

Vajza e politikanit Niko Peleshit është një prej personazheve shumë të ndjekur në Instagram.

Në profilin e saj Aleksia publikon shpesh foto duke tërhequr vëmëndjen më linjat dhe bukurinë e saj.

Ditën e sotme, teksa i përgjigjej pyetjeve të ndjekësve në Instastory, një i moshuar e ka ngacmuar atë.

‘Të kem afër tani’ – i shkruante ai.

Mirëpo Aleksia nuk ja ka përtuar, duke i publikuar foton e një burgu.

‘Dukesh mosha e gjyshit tim, dashke dhe këtë afër më duket’ –ka shkruar ajo, duke lënë të kuptohet se e kishte fjalën

Baby Boo