40 vjeçarit nga Kamjani i marrin paratë dhe e su*lmojnë fizikisht!

ilustrim

Mbrëmë (23-janar) në orën 23:25, 40 vjeçari A.S. nga Kamjani i Tetovës, punëtor në bastore sportive në fshat, ka raportuar në SPB të Tetovës se dhjetë minuta para se të kthehej në shtëpi, ka qenë i sulmuar fizikisht nga dy persona, të cilët i kanë marrë paratë e përfitimit ditorë. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.