39 vjeçari nga Gostivari, rreh nënën dhe babain!

Zyrtarët policorë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, mbrëmë (29-mars) rreth orës 22:10 e kanë privuar nga liria 39-vjeçarin V.L. nga Gostivari, i cili para njëzet minutave ishte raportuar nga prindërit e tij se i ka sulmuar fizikisht, më pas i njëjti është ndaluar në Stacionin Policor Gostivar për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Baby Boo