31 vjeçarja dhunohet në sy të fëmijeve


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku disa persona kanë hyrë dhe kanë grabitur një shtëpi.
Bëhet me dije se hajdutët kanë grabitur një shtëpi, ku jetonte një nënë 31-vjeçe nga Afganistani së bashku me fëmijët e saj.

Ajo në denoncimin e saj në polici është shprehur se ata kanë marrë paratë më pas me dhunë i kanë dhënë që të konsumoj alkool dhe e kanë përdhunuar në sy të tre fëmijëve të mitur.
31-vjeçarja në polici ka thënë se njërin nga autorët kishte arritur ta njihte. Grabitësit kishin marrë bizhuteri dhe 700 euro.