Policja joshëse kosovare zbulon pasionin për armët edhe jashtë orarit të punës


Linda Aliu, njihet si policja më seksi në Kosovë, e cila me postimet që bën në rrjetet sociale, tërheq menjëherë vëmendjen e të gjithëve.
Bukuroshja bjonde ndiqet nga më shumë se 90 mijë njerëz në Instagram ku është mjaft aktive dhe ku gjatë kësaj vere që lam pas ka “tërbuar” fansat me fotot me bikini duke treguar format perfekte.

Së fundmi ajo ka ndarë disa foto me armë duke treguar edhe pasionin që ka për to, jashtë profesionit dhe orarit të punës.
Kujtojmë se për bukuroshen bionde ka shkruar edhe media britanike “Express.co.uk”. Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie.