19-vjeçarja hidhet nga dritarja për t’iu shpëtuar rrëmbyesve


Një vajzë e re në Turqi u detyrua të hidhej nga një lartësi e madhe nga apartament i një pallati në Turqi, ku dyshohej se mbahej peng dhe torturohej nga disa persona.
Videot e kamerave të sigurisë tregojnë vajzën që varet nga dritarja në qytetin e Antalias përpara se të ndërmerrte aktin dramatik.

Sipas raportimeve 19-vjeçarja Sirin N.E. u hodh nga një lartësi rreth 10 metra dhe u përplas në trotuar ku humbi dhe ndjenjat. Gjendja e saj është e rëndë, ndërkohë që një hetim ka nisur për ngjarjen
Përpara se të kërcente, kalimtarët i thërrisnin që të futej brenda, pa e ditur se ajo ishte në rrezik. Më pas ata lajmëruan policinë, kur dëgjuan thirrjet e saj për ndihmë.

https://a2news.com/wp-content/uploads/2021/09/640x360_MP4_3945691832248650836.mp4?_=2

Baby Boo